Poznaj szczegóły

Słoje z kranikiem kultowej, brytyjskiej marki Kilner do oryginalnego serwowania napojów, takich jak lemoniada, soki, alkohole (np. nalewki). Idealny na wesele, baby shower, letnią imprezę w ogrodzie.

?
Praktyczny i wygodny dozownik

Obecność kranika pozwala gościom łatwo nalać tyle napoju, ile potrzebują.

⚗️
Podstawka w cenie najmu

Do słoju dorzucamy metalową, czarną podstawkę, która pozwoli ustawić Ci dyspenser w dowolnym miejscu, a nie tylko na brzegu stołu.

✔️
Klasyczne wieczko na klips z gumową uszczelką

Dzięki obecności zamknięcia napój będzie zabezpieczony przed owadami i zanieczyszczeniami.

?
Stylowy retro design

Z przodu słój posiada ozdobne wytłaczane napisy i logo.

Pojemność ?
5 l
Wysokość ↕️
32 cm
Szerokość ↔️
18,5 cm
?
Wynajem na 2 dni w cenie

Cena obejmuje wypożyczenie dekoracji na 2 dni nie licząc czasu potrzebnego na dostawę.

?
Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem

Możesz odebrać słoje osobiście po wcześniejszym umówieniu w naszym magazynie lub wybrać wysyłkę kurierem w dowolne miejsce w Polsce.

?
Elastyczne warunki płatności

W celu potwierdzenia rezerwacji wpłać zadatek w wysokości 40% wartości zamówienia. Pozostałą część kwoty możesz opłacić po imprezie. Nie pobieramy kaucji.

Wynajmij produkty w trzech prostych krokach

01
Sprawdź dostępność ?️ i dokładną cenę

Wypełnij formularz, napisz maila lub zadzwoń, a dowiesz się, czy wybrana przez Ciebie dekoracja jest dostępna w terminie Twojej imprezy.

02
Zarezerwuj termin ? wpłacając zadatek

W celu rezerwacji terminu podpisujemy umowę najmu. Aby potwierdzić rezerwację w ciągu 3 dni wpłać zadatek o wartości 40% zamówienia.

03
Odbierz osobiście ? lub oczekuj kuriera ?

Dekoracje możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie lub zdecydować się na przesyłkę kurierską.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania ?

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować dekoracje? ?️
Im wcześniej zarezerwujesz nasze dekoracje, tym lepiej. Jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że wybrane produkty będą dostępne w Twoim terminie.
Na jak długo mogę wypożyczyć dekoracje? ⏳
W cenie jest wynajem na 2 dni + 2 dni na przesyłkę. Jeśli imprezę masz w sobotę dekoracje dostajesz w piątek (lub nawet w czwartek) a zwracasz w poniedziałek.
Jakie są opcje dostawy produktów? ?
Produkty możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie w Janowie koło Nowego Dworu Mazowieckiego, lub wybrać przesyłkę kurierską w dowolne miejsce w Polsce.
Czy muszę płacić od razu całą kwotę najmu?
Nie. W celu rezerwacji należy wpłacić 40% wartości zamówienia. Resztę kwoty możesz zapłacić po imprezie, w ciągu 5 dni roboczych.
Czy muszę płacić zadatek, kaucję? ?
Zadatek w wysokości 40% zamówienia należy wpłacić w ciągu 3 dni od podpisania umowy najmu. Wpłacenie zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji terminu. Kaucji nie pobieramy.
Jak wygląda zwrot dekoracji? ?
Wszystkie rzeczy potrzebne do zapakowania dekoracji i zwrotu dostaniesz wraz z przesyłką (taśmę klejącą, etykietę zwrotną dla kuriera itd.). Czekasz tylko na zamówionego przez nas kuriera, który odbierze paczki. Możesz też oczywiście zwrócić dekoracje osobiście do naszego magazynu.