Poznaj szczegóły

Duże i małe latarenki ze świecami lub sznurkiem światełek nadadzą otoczeniu optycznego ciepła i przytulności. Możesz ozdobić nimi ślubną alejkę, strefę wypoczynku, wejście na salę, stół młodej pary… a najlepiej wszystkie te miejsca!

🕯️
Oświetlone dużymi świecami lub światełkami LED na baterie

Jeśli chcesz, do lampionu możemy wypożyczyć Ci cieniutki drucik z maleńkimi światełkami o ciepłej białej barwie, zasilany na baterie, które będą w zestawie. Wolisz tradycyjną świecę zamiast lampek? Możemy dodać do lampionu.

👌
Skandynawski design

Wykonane z drewna pomalowanego na biało, czarnego metalowego daszku oraz szklanych okienek. Ponadczasowy styl lampionów będzie pasował do wnętrz o różnej stylistyce.

📌
Możliwość powieszenia lub postawienia

Latarenki mają na daszku uchwyt, dzięki któremu możesz je zawiesić na przykład na drzewie.

📏
Dostępne w dwóch rozmiarach

Możesz wypożyczyć komplet dwóch rozmiarów, co naszym zdaniem tworzy najlepszy efekt, lub jeden rozmiar w zależności od celu zastosowania.

Duży
wysokość 70 cm
Mały
wysokość 43 cm

Zainspiruj się ♥️

📆
Wynajem na 2 dni w cenie

Cena obejmuje wypożyczenie dekoracji na 2 dni nie licząc czasu potrzebnego na dostawę.

🚚
Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem

Możesz odebrać lampiony osobiście po wcześniejszym umówieniu w naszym magazynie w Warszawie lub wybrać wysyłkę kurierem w dowolne miejsce w Polsce.

💰
Elastyczne warunki płatności

W celu potwierdzenia rezerwacji wpłać zadatek w wysokości 40% wartości zamówienia. Pozostałą część kwoty możesz opłacić po imprezie. Nie pobieramy kaucji.

Wynajmij produkty w trzech prostych krokach

01
Sprawdź dostępność 🗓️ i dokładną cenę

Wypełnij formularz, napisz maila lub zadzwoń, a dowiesz się, czy wybrana przez Ciebie dekoracja jest dostępna w terminie Twojej imprezy.

02
Zarezerwuj termin 📅 wpłacając zadatek

W celu rezerwacji terminu podpisujemy umowę najmu. Aby potwierdzić rezerwację w ciągu 3 dni wpłać zadatek o wartości 40% zamówienia.

03
Odbierz osobiście 🤝 lub oczekuj kuriera 🚚

Dekoracje możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie w Warszawie lub zdecydować się na przesyłkę kurierską.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania 🤔

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować dekoracje? 🗓️
Im wcześniej zarezerwujesz nasze dekoracje tym lepiej. Jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że wybrane produkty będą dostępne w Twoim terminie.
Jakie są opcje dostawy produktów? 🚚
Produkty możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie w Warszawie, lub wybrać przesyłkę kurierską w dowolne miejsce w Polsce.
Czy muszę płacić od razu całą kwotę najmu? 💰
Nie. W celu rezerwacji należy wpłacić 40% wartości zamówienia. Resztę kwoty możesz zapłacić po imprezie, w ciągu 5 dni roboczych.
Czy muszę płacić zadatek, kaucję? 💸
Zadatek w wysokości 40% zamówienia należy wpłacić w ciągu 3 dni od podpisania umowy najmu.Wpłacenie zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji terminu. Kaucji nie pobieramy.
Na jak długo mogę wypożyczyć dekoracje? ⏳
W cenie jest wynajem na 2 dni + 2 dni na przesyłkę. Jeśli imprezę masz w sobotę dekoracje dostajesz w piątek (lub nawet w czwartek) a zwracasz w poniedziałek.
Jak wygląda zwrot dekoracji? 📥
Wszystkie rzeczy potrzebne do zapakowania dekoracji i zwrotu dostaniesz wraz z przesyłką (taśmę klejącą, etykietę zwrotną dla kuriera itd.). Czekasz tylko na zamówionego przez nas kuriera, który odbierze paczki. Możesz też oczywiście zwrócić dekoracje osobiście do naszego magazynu.