Poznaj szczegóły

? Instax square to jeden z najnowszych aparatów Fuji Instax do robienia zdjęć natychmiastowych. Aparat ten to super gadżet na wszystkie imprezy! Idealnie sprawdzi się podczas wesela – na przykład do księgi gości lub zamiast fotobudki, ale także na wieczór panieński, kawalerski czy baby shower! Zdjęcia zrobione przez gości Instaxem będą zupełnie inne od tych zrobionych przez fotografa podczas przyjęcia – goście uchwycą unikalne momenty, których fotograf nie zawsze zdoła złapać. Poza tym małe, papierowe fotografie mają swój niepowtarzalny klimat i będą świetną pamiątką z ważnych wydarzeń.

?
Bardzo prosta, intuicyjna obsługa

Aparat został zaprojektowany w taki sposób, że każdy bardzo szybko nauczy się z niego korzystać. Oczywiście i tak dostaniesz od nas instrukcję obsługi, którą będziesz mógł ustawić dla gości np. przy księdze gości.

?️
Drukujesz tylko wybrane zdjęcia

Dzięki obecności wyświetlacza możesz najpierw zobaczyć czy zdjęcie się udało i zdecydować czy chcesz je wydrukować. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze na wkładach.

?️
Unikalne kwadratowe fotografie

Kwadratowe kadry świetnie wyglądają na papierze i są większe od fotografii wykonanych Instaxem Mini.

?
Możliwość przeróbki zdjęć przed wydrukiem

Jeśli chcesz, możesz rozjaśnić, przyciemnić bądź nałożyć na zdjęcie do wydruku filtr (np. czarno-biały). Możesz wybrać jeden z dziesięciu filtrów.

?
Lepsza jakość zdjęć

Zdjęcia zrobione Instaxem Square są lepszej jakości, niż te zrobione wersją Mini.

?
Możliwość zachowania zdjęć w wersji elektronicznej

Fotografie możesz zgrać na komputer i podzielić się nimi ze znajomymi.

?
Wynajem na 2 dni w cenie

Cena obejmuje wypożyczenie dekoracji na 2 dni nie licząc czasu potrzebnego na dostawę.

?
Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem

Możesz odebrać aparat osobiście po wcześniejszym umówieniu w naszym magazynie w Warszawie lub wybrać wysyłkę kurierem w dowolne miejsce w Polsce.

?
Elastyczne warunki płatności

W celu potwierdzenia rezerwacji wpłać zadatek w wysokości 40% wartości zamówienia. Pozostałą część kwoty możesz opłacić po imprezie. Nie pobieramy kaucji.

Wynajmij produkty w trzech prostych krokach

01
Sprawdź dostępność ?️ i dokładną cenę

Wypełnij formularz, napisz maila lub zadzwoń, a dowiesz się, czy wybrana przez Ciebie dekoracja jest dostępna w terminie Twojej imprezy.

02
Zarezerwuj termin ? wpłacając zadatek

W celu rezerwacji terminu podpisujemy umowę najmu. Aby potwierdzić rezerwację w ciągu 3 dni wpłać zadatek o wartości 40% zamówienia.

03
Odbierz osobiście ? lub oczekuj kuriera ?

Dekoracje możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie w Warszawie lub zdecydować się na przesyłkę kurierską.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania ?

Na jak długo mogę wypożyczyć produkt? ⏳
W cenie jest wynajem na 2 dni + 2 dni na przesyłkę. Jeśli imprezę masz w sobotę, aparat dostajesz w piątek (lub nawet w czwartek) a zwracasz w poniedziałek.
Czy muszę płacić od razu całą kwotę najmu? ?
Nie. W celu rezerwacji należy wpłacić 40% wartości zamówienia. Resztę kwoty możesz zapłacić po imprezie, w ciągu 5 dni roboczych.
Czy muszę płacić zadatek, kaucję? ?
Zadatek w wysokości 40% zamówienia należy wpłacić w ciągu 3 dni od podpisania umowy najmu. Wpłacenie zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji terminu. Kaucji nie pobieramy.
Jakie są opcje dostawy? ?
Produkty możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie w Warszawie lub wybrać przesyłkę kurierską w dowolne miejsce w Polsce.
Jak wygląda zwrot gadżetu? ?
Wszystkie rzeczy potrzebne do zapakowania gadżetu i zwrotu dostaniesz wraz z przesyłką (taśmę klejącą, etykietę zwrotną dla kuriera itd.). Czekasz tylko na zamówionego przez nas kuriera, który odbierze paczki. Możesz też oczywiście zwrócić aparat osobiście do naszego magazynu.