Poznaj szczegóły

Ozdobne litery, cyfry i znaki świetlne to wyjątkowa dekoracja na wiele okazji, takie jak przyjęcia weselne, przyjęcia urodzinowe, baby shower, chrzciny i komunie, imprezy firmowe itp. Duże, świecące znaki świetnie ozdobią i rozświetlą parkiet, strefę wypoczynku czy ogród i będą oryginalnym tłem do zdjęć. Nie może ich zabraknąć na Twoim przyjęciu! ?

?
Dostępny cały alfabet liter, cyfry oraz znaki specjalne: !, #, &, +, ☆, ♡

Posiadamy szeroką ofertę znaków, dzięki którym możesz stworzyć dowolny świecący napis.

?
Świecą na dowolny kolor

Za pomocą bezprzewodowego pilota możesz ustawić dowolną barwę i intensywność światła. Wbudowane programy automatycznej zmiany kolorów i rytmicznego migania idealnie sprawdzą się np. na parkiecie.

?
Podświetlane dekoracyjnymi lampkami LED

Wszystkie litery, cyfry i znaki posiadają ozdobne lampki przypominające kryształy. Dzięki nim litery mają elegancki charakter i wyjątkowy efekt świetlny.

?
Ręcznie wykonane z drewna

Każda litera została ręcznie wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły.

?
Bardzo prosty i szybki sposób montażu

Literę podłącza się za pomocą kabla z wtykiem do puszki a następnie do gniazdka z prądem.

?
Bezpieczne w użytkowaniu

Lampki LED zasilane są niskim napięciem prądu, dzięki czemu nie nagrzewają się i nie stwarzają zagrożenia oparzeniem lub porażeniem prądem.

?
Możliwość ustawienia na zewnątrz

Jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak opadów i silnego wiatru) litery mogą stać w plenerze.

Wysokość ↕️
90 cm
Szerokość ↔️
od 22 do 108 cm
Grubość ↗️
14,5 cm
Waga ⚖️
od 4 do 10 kg

Zainspiruj się ♥️

?
Wynajem na 2 dni w cenie

Cena obejmuje wypożyczenie dekoracji na 2 dni nie licząc czasu potrzebnego na dostawę.

?
Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem

Możesz odebrać litery osobiście po wcześniejszym umówieniu w naszym magazynie lub wybrać wysyłkę kurierem w dowolne miejsce w Polsce. Możemy osobiście zawieźć i zamontować znaki na terenie Warszawy i okolic.

?
Elastyczne warunki płatności

W celu potwierdzenia rezerwacji wpłać zadatek w wysokości 40% wartości zamówienia. Pozostałą część kwoty możesz opłacić po imprezie. Nie pobieramy kaucji.

Wynajmij produkty w trzech prostych krokach

01
Sprawdź dostępność ?️ i dokładną cenę

Wypełnij formularz, napisz maila lub zadzwoń, a dowiesz się, czy wybrana przez Ciebie dekoracja jest dostępna w terminie Twojej imprezy.

02
Zarezerwuj termin ? wpłacając zadatek

W celu rezerwacji terminu podpisujemy umowę najmu. Aby potwierdzić rezerwację w ciągu 3 dni wpłać zadatek o wartości 40% zamówienia.

03
Odbierz osobiście ? lub oczekuj kuriera ?

Dekoracje możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie lub zdecydować się na przesyłkę kurierską.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania ?

Czy znaki świetlne mogą stać na zewnątrz? ?️
Tak, wszystkie nasze znaki są przystosowane do użytku na zewnątrz. Są odporne na lekki deszcz i słaby wiatr (po zamontowaniu dołączonych podpórek). Jeśli jednak zapowiedziane będą złe warunki pogodowe (ulewa, grad lub silny wiatr) litery muszą stać wewnątrz budynku.
Jakie są opcje dostawy? ?
Produkty możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie w Janowie koło Nowego Dworu Mazowieckiego lub wybrać przesyłkę kurierską w dowolne miejsce w Polsce. Istnieje również możliwość dostarczenia i zamontowania dekoracji przez nas. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować dekoracje? ?️
Im wcześniej zarezerwujesz nasze dekoracje tym lepiej. Jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że wybrane produkty będą dostępne w Twoim terminie.
Czy muszę płacić od razu całą kwotę najmu? ?
Nie. W celu rezerwacji należy wpłacić 40% wartości zamówienia. Resztę kwoty możesz zapłacić po imprezie, w ciągu 5 dni roboczych.
Czy muszę płacić zadatek, kaucję? ?
Zadatek w wysokości 40% zamówienia należy wpłacić w ciągu 3 dni od podpisania umowy najmu. Wpłacenie zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji terminu. Kaucji nie pobieramy.
Na jak długo mogę wypożyczyć dekoracje? ⏳
W cenie jest wynajem na 2 dni + 2 dni na przesyłkę. Jeśli imprezę masz w sobotę dekoracje dostajesz w piątek (lub nawet w czwartek) a zwracasz w poniedziałek.
Jak wygląda zwrot dekoracji? ?
Wszystkie rzeczy potrzebne do zapakowania dekoracji i zwrotu dostaniesz wraz z przesyłką (taśmę klejącą, etykietę zwrotną dla kuriera itd.). Czekasz tylko na zamówionego przez nas kuriera, który odbierze paczki. Możesz też oczywiście zwrócić dekoracje osobiście do naszego magazynu.