Poznaj szczegóły

Sznury z żarówkami to świetny sposób zarówno udekorowania, jak i oświetlenia przestrzeni. Girlandy mogą być zawieszone w wielu miejscach zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Potrafią zamienić zwykły ogród czy taras w niezwykle nastrojowe miejsce do imprezowania.

💡
Oświetlane klimatycznymi żarówkami LED Edisona

Żarówki LED stylizowane na żarówki Edisona są bardzo miłe dla oka. Dzięki optymalnej mocy żarówki nie rażą w oczy i tworzą klimatyczny półmrok.

🔗
Możliwość łączenia girland

Każda z naszych żarówkowych girland ma 10 metrów długości z końcówką przystosowaną do łączenia kolejnych części.

↔️
Rozstaw żarówek co 1 metr

Rozstaw żarówek co 1 metr jest najbardziej optymalny pod względem ilości światła.

Odporne na warunki atmosferyczne

Wysoka klasa wodoszczelności zapewnia bezpieczne świecenie lampek w praktycznie każdych warunkach pogodowych.

Długość 📏
od 10 metrów
Rozstaw żarówek ↔️
co 1 metr

Zainspiruj się ♥️

📆
Wynajem na 2 dni w cenie

Cena obejmuje wypożyczenie dekoracji na 2 dni nie licząc czasu potrzebnego na dostawę.

🚚
Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem

Możesz odebrać girlandy osobiście po wcześniejszym umówieniu w naszym magazynie w Warszawie lub wybrać wysyłkę kurierem w dowolne miejsce w Polsce. Możemy osobiście zawieźć i zamontować girlandy na terenie Warszawy i okolic.

💰
Elastyczne warunki płatności

W celu potwierdzenia rezerwacji wpłać zadatek w wysokości 40% wartości zamówienia. Pozostałą część kwoty możesz opłacić po imprezie. Nie pobieramy kaucji.

Wynajmij produkty w trzech prostych krokach

01
Sprawdź dostępność 🗓️ i dokładną cenę

Wypełnij formularz, napisz maila lub zadzwoń, a dowiesz się, czy wybrana przez Ciebie dekoracja jest dostępna w terminie Twojej imprezy.

02
Zarezerwuj termin 📅 wpłacając zadatek

W celu rezerwacji terminu podpisujemy umowę najmu. Aby potwierdzić rezerwację w ciągu 3 dni wpłać zadatek o wartości 40% zamówienia.

03
Odbierz osobiście 🤝 lub oczekuj kuriera 🚚

Dekoracje możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie w Warszawie lub zdecydować się na przesyłkę kurierską.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania 🤔

Czy mogę zawiesić girlandy w plenerze? 🌧️
Jak najbardziej. Girlandy świetlne są odporne na deszcz a więc mogą być zamontowane w plenerze.
Jakie są opcje dostawy produktów? 🚚
Produkty możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie w Warszawie, lub wybrać przesyłkę kurierską w dowolne miejsce w Polsce. Istnieje również możliwość dostarczenia i zamontowania dekoracji przez nas. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować dekoracje? 🗓️
Im wcześniej zarezerwujesz nasze dekoracje, tym lepiej. Jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że wybrane produkty będą dostępne w Twoim terminie.
Czy muszę płacić od razu całą kwotę najmu💰
Nie. W celu rezerwacji należy wpłacić 40% wartości zamówienia. Resztę kwoty możesz zapłacić po imprezie, w ciągu 5 dni roboczych.
Czy muszę płacić zadatek, kaucję? 💸
Zadatek w wysokości 40% zamówienia należy wpłacić w ciągu 3 dni od podpisania umowy najmu.Wpłacenie zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji terminu. Kaucji nie pobieramy.
Na jak długo mogę wypożyczyć dekoracje? ⏳
W cenie jest wynajem na 2 dni + 2 dni na przesyłkę. Jeśli imprezę masz w sobotę dekoracje dostajesz w piątek (lub nawet w czwartek) a zwracasz w poniedziałek.
Jak wygląda zwrot dekoracji? 📥
Wszystkie rzeczy potrzebne do zapakowania dekoracji i zwrotu dostaniesz wraz z przesyłką (taśmę klejącą, etykietę zwrotną dla kuriera itd.). Czekasz tylko na zamówionego przez nas kuriera, który odbierze paczki. Możesz też oczywiście zwrócić dekoracje osobiście do naszego magazynu.