Poznaj szczegóły

Duże i małe latarenki ze świecami lub sznurkiem światełek nadadzą otoczeniu optycznego ciepła i przytulności. Możesz ozdobić nimi ślubną alejkę, strefę wypoczynku, wejście na salę, stół młodej pary… a najlepiej wszystkie te miejsca!

?️
Oświetlone dużymi świecami lub światełkami LED na baterie

Jeśli chcesz, do lampionu możemy wypożyczyć Ci cieniutki drucik z maleńkimi światełkami o ciepłej białej barwie, zasilany na baterie, które będą w zestawie. Wolisz tradycyjną świecę zamiast lampek? Możemy dodać do lampionu.

?
Naturalny, rustykalny design

Wykonane z pięknego drewna w naturalnym kolorze, ażurowego, blaszanego daszku oraz szklanych okienek, co sprawia, że lampiony będą idealnie pasowały do przyjęcia w rustykalnym stylu.

?
Możliwość powieszenia lub postawienia

Latarenki mają na daszku uchwyt dzięki któremu możesz je zawiesić na przykład na drzewie.

?
Dostępne w trzech rozmiarach

Możesz wypożyczyć komplet trzech rozmiarów, co naszym zdaniem tworzy najlepszy efekt, lub jeden, dwa rozmiary w zależności od celu zastosowania.

Duży
wysokość 74 cm
Średni
wysokość 51 cm
Mały
wysokość 34 cm

Zainspiruj się ♥️

?
Wynajem na 2 dni w cenie

Cena obejmuje wypożyczenie dekoracji na 2 dni nie licząc czasu potrzebnego na dostawę.

?
Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem

Możesz odebrać lampiony osobiście po wcześniejszym umówieniu w naszym magazynie lub wybrać wysyłkę kurierem w dowolne miejsce w Polsce.

?
Elastyczne warunki płatności

W celu potwierdzenia rezerwacji wpłać zadatek w wysokości 40% wartości zamówienia. Pozostałą część kwoty możesz opłacić po imprezie. Nie pobieramy kaucji.

Wynajmij produkty w trzech prostych krokach

01
Sprawdź dostępność ?️ i dokładną cenę

Wypełnij formularz, napisz maila lub zadzwoń, a dowiesz się, czy wybrana przez Ciebie dekoracja jest dostępna w terminie Twojej imprezy.

02
Zarezerwuj termin ? wpłacając zadatek

W celu rezerwacji terminu podpisujemy umowę najmu. Aby potwierdzić rezerwację w ciągu 3 dni wpłać zadatek o wartości 40% zamówienia.

03
Odbierz osobiście lub oczekuj kuriera ?

Dekoracje możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie lub zdecydować się na przesyłkę kurierską.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania ?

Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować dekoracje? ?️
Im wcześniej zarezerwujesz nasze dekoracje tym lepiej. Jest wtedy większe prawdopodobieństwo, że wybrane produkty będą dostępne w Twoim terminie.
Na jak długo mogę wypożyczyć dekoracje? ⏳
W cenie jest wynajem na 2 dni + 2 dni na przesyłkę. Jeśli imprezę masz w sobotę dekoracje dostajesz w piątek (lub nawet w czwartek) a zwracasz w poniedziałek.
Jakie są opcje dostawy produktów? ?
Produkty możesz odebrać osobiście za darmo w naszym magazynie w Janowie koło Nowego Dworu Mazowieckiego, lub wybrać przesyłkę kurierską w dowolne miejsce w Polsce. Istnieje również możliwość dostarczenia i zamontowania dekoracji przez nas. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie.
Jak wygląda zwrot dekoracji? ?
Wszystkie rzeczy potrzebne do zapakowania dekoracji i zwrotu dostaniesz wraz z przesyłką (taśmę klejącą, etykietę zwrotną dla kuriera itd.). Czekasz tylko na zamówionego przez nas kuriera, który odbierze paczki. Możesz też oczywiście zwrócić dekoracje osobiście do naszego magazynu.
Czy muszę płacić od razu całą kwotę najmu? ?
Nie. W celu rezerwacji należy wpłacić 40% wartości zamówienia. Resztę kwoty możesz zapłacić po imprezie, w ciągu 5 dni roboczych.
Czy muszę płacić zadatek, kaucję? ?
Zadatek w wysokości 40% zamówienia należy wpłacić w ciągu 3 dni od podpisania umowy najmu.Wpłacenie zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji terminu. Kaucji nie pobieramy.